Han Dedektiflik
Personel Bildirgesi - Han Dedektiflik Bürosu Personel Bildirgesi - Han Dedektiflik Bürosu
0555 007 06 06

Sosyal Medyada Biz}

Personel Bildirgesi

HAN DEDEKTİFLİK PERSONEL ATAMA,GÖREVDEN ALMA,ÖDÜL VE CEZA BİLDİRGESİ

Madde 1 : Personel ihitiyacı olduğunda; branşlar ve aranan şartlar,kurum internet sitesi veya ulusal bir yayınla ilan edilir.Haricen işe alımlar,büro müdürünün takridindedir.İlalen alımlarda;belirtilen şartları taşıyanlar,pratik ve uygulamalı testler ile mülakattan yeterli puan almaları halinde,kontenjan sayısı kadar tercihe tabi tutulur.Bu tercihi büro müdürü bizzat yapar.

Madde 2 : Personolin hizmet için güncelleme eğitimleri 3 ayda bir olmak üzere idari birim tarafından yapılır.Bu eğitimlerde başarı göstermeyenler hakkında ‘işten çıkarma’işlemi uygulanır.

Madde 3 : Tüm personel mutlaka ihtisas alanıyla ilgili olan birimlerde çalıştırılır.Ekip değiştirme talepleri büro müdürünce değerlendirilir.

Madde 4 : Görev esnasında savsaklama,ihlal veya kusuru tespit edilen personel hakkınca tutuank tutularak ‘işten çıkarma’ işlemi uygulanır.Aynı durum müşteri şikayeti için de geçerli olup şikayetin türü sonucu değiştirmez.Personel denetlemeleri idari birim tarafından önceden haber vermeksizin haftanın her günü ve günün her saati yapılabilir.

Madde 5 : Görevin iflasında üstün bir gayret gösterdiği veya bekleneden daha iyi sonuç elde ettiği belirlenen personel ile müşteriden teşekkür geri bildirimi alınan görevde bulunan personele 1 maaş ikramiye ve +5 gün izin verilir.Başarının devamında ise her defasında arttırılarak ödül verilir.

Madde 6 : Çok basit bir şekilde düzeltilebilicek şekilde ve öngöremediği bir hatayı yaptığı belirlenen personel yazılı olarak ‘ uyarı cezası ‘ verilir.Benzer hatanın tekrarında da ‘işten çıkarma’ işlemi uygulanır.Disiplin ihlallerinde de aynı durum geçerlidir.

 

ADI SOYADI:                                                                                                                                                                    BÜRO MÜDÜRÜ:
İMZA:                                                                                                                                                                                  İMZA:

 

 

 

DAĞITIM                                  :

-Tüm Personel

( Ayrı ayrı tebliğ-tebellüğ işlemi)

Bizi Arayın

Canlı Destek
Web Sitemize Hoşgeldiniz. :) Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?