Hizmetler

EŞ TAKİBİ

Aldatma ya da eşlerden birinin aldattığı şüphesi evlilik birliğinin bozulmasına, aile kurumunun yıkılmasına, aile birliğinin sancılı bir boşanma davası süreci ile sonlanmasına sebep olur. Şüphelerinizden kurtulmak ya da aldatılan taraf olup olmadığınıza emin olmak için eşinizi takip etmeniz gerekir. Bu durum da günlük yaşantının içerisinde sizin yapabileceğinizin üstünde bir çalışma şekli, gizlilik, gizli araştırma, yasal bilgi ve eğitim gerektirir.

Eş takibi konusunda dinleme cihazı, telefon dinleme ya da ses kaydı gibi yasa dışı çabalarla değil, profesyonel takip ve araştırma ile, yasal sınırlar çerçevesinde kanıtlara ulaşmak, mahkeme sürecinde haklılığınızı ortaya çıkarmak ya da şüphelerinizden kurulmak isterseniz Türkiye’nin ilk ticari tescilli dedektiflik bürosu HAN DEDEKTİFLİK’e bekleriz.

GİZLİ MÜŞTERİ

Kalite ve müşteri memnuniyeti,tüm çalışanların en yüksek standartlara inanarak ve bunları uygulayarak müşteriye hizmet etmesini gerektirir. Gizli müşteri çalışmaları; bayilik/satış noktası ve müşteri hizmet kanalları olan şirketlerin söz konusu noktalarda çeşitli kriterler açısından belirlenen standartlara ne ölçüde uyulduğunu müşteri gözü ile saptamak amacıyla kullanılan bir araştırma tekniğidir. Yani, kurumların farklı fonksiyonlarının müşteri gözü ile denetlenip sonuçların değerlendirilerek yönetim tarafından yapıcı şekilde kullanılmasıdır.

Han Dedektiflik, gizli müşterileri seçilen kanalları belirli aralıklarla ziyaret ederek müşteri gözüyle verilen hizmetleri ve firma standartlarına uyumu değerlendirirler.

DİNLEME CİHAZI (BÖCEK) TESPİTİ

Türkiye’de ilk ve tek yasal olarak dinleme cihazı (böcek) arama tarama işini biz yapıyoruz.Sizinde böyle bir şüpheniz varsa hemen bizi arayın.Son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

DELİL ARAŞTIRMASI

Hayatınızda karşılaştığınız olumsuz vakalarda işin iç yüzü bazen oldukça fazla önem arzeder.Böyle durumlarda uzman personelimiz ile en uç noktalara kadar ulaşıp sorunlarınızın aydınlatılması konusunda titizlikle bir çalışma izleyerek sizlere en kısa sürede sonuçları rapor ederiz.

ADRES TESPİTİ

Han Dedektiflik Bürosu, hukuki dayanağı olması ön koşulu ile size adres tespiti hizmeti de vermektedir.

Ticari, hukuki ya da medeni bağınızın olması koşulu ile edinmek istediğiniz kayıp adres bilgisini bulur, belgelendirir ve hukuki süreçte kullanmanızı sağlar.

Adres Tespiti Araştırması Hangi Durumlarda Yapılır?

Boşanma, velayet, nafaka ve tazminat davalarında davalı, davacı, tanık ve diğer tarafların, mahkeme veya icra dairelerinde alacaklı tarafından aleyhinde alacak davası açılmış, aranılan borçlu veya dolandırıcıların, aile bağı olan kişilerin bulunması amacıyla adres tespiti dedektif hizmeti verilmektedir.

EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA

Zamanımızın bizlere neleri gösterdiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Evlenecek misiniz? Peki ya hayatınızı birleştirmeye hazırlandığınız kişi gerçekten de sizin tanıdığınız kişi mi? Bize gelin kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderelim.

DOLANDIRICILIK VAKALARI

Dolandırıldınız mı? Tamamı eski MİT-Jandarma ve Polis olan ekiplerimizle yardımınıza hazırız.

BOŞANMA DAVALARI

Haklılığınızı kanıtlamanıza yardımcı olacak delilleri temin edebiliriz.

Kayıp Şahıs Arama

Güvenlik Soruşturması

Çalıştıracağınız personelin güvenilirlik durumunu öğrenmenizi sağlayabiliriz.

ÖZEL SORUŞTURMA FAALİYETİ

T.C. Kanunlarına aykırı olmayan özel istihbarat taleblerinizi yerine getiririz.