Kamuoyu Duyurusu

ilehan dedektiflik

Kamuoyu Duyurusu

KAMUOYU DUYURUSU

Hiçbir vasfı olmadığı halde kurumumuzu taklit ederek kopya broşür sitesi açıp dedektiflik yapmayı deneyen,kabiliyetsizlik nedeniyle de tek bir iş başaramayan bazı kişiler ahlak erozyonu ve kıskançlık duygularıyla,geçmişi başarılarla dolu ve % 99,5’luk başarı oranı tecsillenmiş büromuzu,hayali uydurma ve hiç var olmamış işlerde başarısızlıkla suçlayarak küçük düşürmeyi denemektedir.Bunu da internet ortamında sahte isimlerle,kendilerini gizliyerek yapmaya çalışmaktadırlar.

Yaptığımız basit bir araştırmayla bu yazıların iki kaynaktan çıktığını tespit etmiş bulunmaktayız.

Bu kıskançlık hezeyanına kapılmış iki şahış, ”müşteriye cinsel taciz” ve ” müşteri dolandırıcılığı ” adli suç dosyalarının varlığını gördük.Kaldı ki birisi 2011 yılında eşi ile ilişkisi olan kişinin bulunması için tarafımıza başvurmuş ve kendisine ücretsşz olarak yardım ediliğ ilgili kişi bulunmuştur.Biz ise etik politikamız gereği,internetteki dedektiflik yaptığını söyleyen bu kişiler aslına ne olduklarını ifşa etme silahını asla kullanmadık.Çünkü görüleceği üzere sadece kendimizle yarışan,sayısız seçkin ve memnun müşterilerimizin olduğu sektör lideri bir kuruluşuz.

Kıskançlığı anlıyoruz,eleştiri de memnuniyetle kabul ederiz.Ancak takma isimli birisi bizden hizmet talep etmiş de biz becerememişiz gibi hayal ürünü ithamı, mükemmellik ilkemize hakaret sayarız.

”Ahlak terbiyesi,ekmek ve elbiseden daha değerlidir”der.Socrates.Ve ”Ey kardeş ! Asil,yalan söylemez” der Hoca Ahmet Yesevi.Ayrıca Nietzsche yıllar önce,” Kıskançlık alevleriyle sarılan,en sonunda akrep gibi kendi kendini sokar” diye ne güzel söylemiştir.

Bu tür yalan bilgi yayamaya tevessül eden küçükçülerin iftiraya ayırdıkları vakti ahlaklarını düzeltmeye ayırmadıkları taktirde,medya odamızda isimlerini ve ”gerçekte” ne olduklarını paylaşarak savcılık şikayetinde suç uydurmaktan tekrar ceza almalarnı sağlayacağımızı üzülerek duyuruyoruz.

Saygılarımızla

HİTLER’İN ”BÜYÜK YALAN” TEORİSİ : Basın sektöründe etkili olan yahudiler propaganda amacıyla öylesine büyük yalanlar söylüyorlardı ki, gerçeğin bu derece çarpıtılamayacağını düşünen herkez bu yalana inanıyordu.
* YERİNDE SAYANLAR,YÜRÜYENLERDEN DAHA ÇOK AYAK PATIRTISI EDER !             – Cenap Şahabettin
* Dürüstlük pahalı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.           – Hz.Ömer (r.a)

Yazar hakkında

han dedektiflik administrator